ECZACI EŞKİNAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ECZACI EŞKİNAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yayınlama: 01.01.1970
179
A+
A-

 

ECZACI EŞKİNAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

Eczacı Ekrem Eşkinat, CHP'den Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa ilçesi belediye başkanı aday adaylığını Yelken Kulübü'nde düzenlenen iftar yemeğinde açıkladı.


Farklı bir anlayışla Süleymanpaşa'yı yönetmeye talip olduğunu kaydeden Ekrem Eşkinat, "Ülkemizin ve dünyanın hızla değiştiği bir dönemden geçiyoruz. Eski siyaset ve onu temsilcileri, artık toplumun ihtiyaçlarını karşılamıyor. İnsanımız, kişisel çıkarlarının peşinde koşmayacak, yalnızca kentin ve halkın çıkarlarını savunacak bir siyaset talep ediyor.
Balkanlar ve Anadolu'dan gelerek bu topraklara yerleşen, burada hayatını kuran ve Tekirdağ'ı kendi geleceğinin parçası olarak gören yüz binlerce insanın daha iyi bir şehirde yaşaması için yola çıktık. Bize her şeyimizi veren bu topraklara borcumuzu ödemek, memleketimize katkı sağlamak için ilk adımı atarak mücadeleye başlıyoruz.Beraber yol yürümek, emek vermek, Türkiye ye ve dünyaya Tekirdağ'ın neleri yapabileceğini kanıtlamak için projelerimiz ve halkımızın desteğiyle 21. yüzyıl kimlikli kentine ilk tuğlayı bu gün burada koyuyorum. Daha iyi bir şehirde yaşamayı hak ettiğimize inanıyor, bunun için üzerime düşen sorumluluğu kabul ediyorum. Çıktığım bu yolda en büyük destekçim eşim ve ailem ayrıca bana desteğini esirgemeyecek olan büyük ailem CHP örgütümdür." dedi.