Dünya Şampiyonu Oldu ve Sponsoru Sedat Kapçak’ı Ziyaret Etti

Kickboks Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda zafer kazanan Terminetör lakaplı Kadir Yıldırım, sponsoru Kapçak Emlak’ın sahibi Sedat Kapçak’ı ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

Dünya Şampiyonu Oldu ve Sponsoru Sedat Kapçak’ı Ziyaret Etti

Yayınlama: 09.02.2024
28
A+
A-

Kickboks Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda zafer kazanan Terminetör lakaplı Kadir Yıldırım, sponsoru Kapçak Emlak’ın sahibi Sedat Kapçak’ı ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

Portekiz’de düzenlenen Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda Kickboks Ağır Siklet Dünya Şampiyonu olan Kadir Yıldırım, başarılarından dolayı kendisine destek olan Kapçak Emlak’ın sahibi Sedat Kapçak’ı ziyaret etti. Yıldırım, ziyaret sırasında sponsoruna teşekkürlerini sunarken, kazandığı şampiyonlukları ve gelecekteki hedeflerini paylaştı.

37 yaşındaki Kadir Yıldırım, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, kickboks kungfu, karete ve mythay sporlarıyla 2001 yılından beri ilgilendiğini belirtti. Yıldırım, 10 gün önce Türkiye şampiyonu olduğunu ve daha önce Avrupa ikinciliği, dünya ikinciliği ve son olarak Portekiz’de gerçekleşen Dünya Şampiyonası’nda zafer elde ettiğini ifade etti. Bu büyük başarıların destekler olmadan mümkün olmadığını vurgulayan Yıldırım, Sedat Kapçak’ın sağladığı maddi ve manevi desteklerin kendisi için büyük önem taşıdığını belirtti. Yıldırım, Kapçak’ın desteğiyle önümüzdeki müsabakalara hazırlandığını ve kazanmayı hedeflediğini dile getirdi.

Kadir Yıldırım, ziyaret sırasında önümüzdeki müsabakalardan bahsederek, 24 Şubat’ta Bulgaristan’da önemli bir rakiple mücadele edeceğini ve Sedat Kapçak’ın desteğiyle en iyi performansını sergileyeceğine inandığını söyledi. Yıldırım, ayrıca gelecekteki büyük organizasyonlarda da Sedat Kapçak ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

Sponsor Sedat Kapçak ise ziyaret sırasında duygusal bir konuşma yaparak, Kapçak Emlak olarak sporcuların yanında olduklarını ve Kadir Yıldırım’ın her zaman destekçisi olacaklarını belirtti. Tekirdağ’da uzun yıllardır faaliyet gösterdiklerini ve başarıya ulaşan sporcuların bu şehirde kendilerine destek veren insanlara dokunması gerektiğini vurgulayan Kapçak, gelecekte de maddi ve manevi olarak Kadir Yıldırım’ın yanında olacaklarını söyledi. Kapçak, duygulandığını ifade ederek, birlikte geçirdikleri yolculuğun başlangıcından bu yana sporculara destek verdiklerini ve bundan sonra da vermeye devam edeceklerini belirtti.

Kickboks Ağır Siklet Dünya Şampiyonu Kadir Yıldırım, sponsoru Sedat Kapçak’ı işyerinde ziyaret ederek teşekkürlerini iletti. Yıldırım, elde ettiği başarıları ve önümüzdeki müsabakaları paylaşırken, Kapçak da Kapçak Emlak olarak sporcuların her zaman yanında olduklarını ve Kadir Yıldırım’ın başarısına maddi ve manevi destek sunacaklarını ifade etti. İkilinin birlikte gelecekteki