İYİLİK SEVER GENÇ DİNAMİK ADAY

İYİLİK SEVER  GENÇ DİNAMİK ADAY

Yayınlama: 12.10.2013
266
A+
A-

 

 

İYİLİK SEVER ,GENÇ DİNAMİK ADAY  "CÜNEYT YÜKSEL"

 

Tekirdağ’da daha yerel seçimlerin startı verilmeden kamuoyunu biraz yoklamıştık ve sitemizde bir anket düzenlemiştik. Düzenlenen ankete o tarihte katılan Ak Parti Süleyman paşa belediye başkanlığı aday adayları arasında bulunan ve aynı zamanda Ak Parti il başkanlığı sosyal işler başkanı da olan Cüneyt Yüksel açık ara birinci çıkmıştı. Ayrıca Yüksel  İl genelinde yapmış olduğu başarılı işlerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor..

 

Yüksel'in başında buluduğu birimde gerçekleştiridiği başarılı işlerden bazıları, Altnnova hayır çarşısı, ihtiyaç sahibi çocuklar için Kitap ve oyuncak kumbarası, engelliler yararına bir çok kez düzenlenen yemek ve eğlence organizasyonu, İhtiyaç sahibi engellilere tekerlekli ve elektirikli sandalye dağıtımları vb, liste uzayıp gidiyor. Hal böyle olunca da Tekirdağlıların büyük beğenisini topladığına inandığımız Yüksel aynı tempoyla yoluna devam ediyor.2014 Mahalli seçimlere az bir zaman kala il teşkilatı geçtiğimiz günlerde aday olacaklar için bir merasim düzenlemişti. Oradaki fotoğrafa baktığımızda Ak Partinin oldukça bol aday adayı bulunduğunu görmek aslında sevindirici ve teşkilat için gurur verici bir durum. Bu fotoğraf gösteriyor ki, önümüzdeki gerek büyükşehir gerek ise Süleyman paşa adayları arasında oldukça çekişmeli geçeceğe benziyor.


Bizim ajans Tekirdağ olarak o tarihte yaptığımız ankette Cüneyt Yüksel açık ara birinci çıkmıştı. Bu anketi düzenlerken kendisine de danışmamıştık. Hatta bu konuda mütevazi davranarak, "Yapmayın abi böyle şeyler daha çok erken büyüklerimiz ne der iseler o olur" diye de bize serzenişte bulunmuştu. Ancak Ak Partinin Tekirdağlı seçmeni bence ta o zaman kararını vermiş ve desteklemişti Yüksel’i Bizde yineliyoruz Cüneyt Yüksel oldukça başarılı, genç dinamik eğitimli ve donanımlı bir aday göz ardı edilmemeli.

 

Not; Yakında ajanstekirdag.com ’da Ak Parti Süleyman paşa aday adaylarının yeni ortaya çıkan isimlerinin de dahil olduğu bir anket düzenleyeceğiz. Bu ankette sonuç çok önem arz edecek. 


HABER / YORUM-Ruhan YALÇIN