DALGIÇ SORULARI YANITLADI

DALGIÇ SORULARI YANITLADI

Yayınlama: 22.01.2014
196
A+
A-

 

 

DALGIÇ ERSİN BİLMEÇ’İN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

 

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç  Tekirdağ'ın ilk özel televizyonu Kanal 59 da katıldığı "Yerel Gündem" adlı pragramda yaptıkları çalışmaları değerlendirdi.

 

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Kanal 59 Televizyonunda Gazeteci Ersin Bilmeç’in sunduğu canlı olarak  yayınlanan ‘Yerel Gündem’ adlı programa katıldı.

Yaklaşık 1 saat boyunca Gazeteci Ersin Bilmeç’in sorularını cevaplayan Başkan Dalgıç gündeme ait açıklamalarda bulundu. 

BAŞKAN DALGIÇ CANLI YAYINDA ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

 

 

Görev süreleri içinde sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra diğer çalışmalara da kısaca değinen Başkan Dalgıç  “Söz verdiğimiz projelerin hepsine el attık. Bir kısmını hayata geçirdik, bir kısmını da ihale aşamasına, yapım aşamasına getirdik. Bundan sonra da birçok proje hazırladık, o projelerimizi de Büyükşehirde hizmete sokacağız” dedi. 1 Saat süren programa izleyiciler yoğun ilgi gösterdiler.

 

Canlı olarak yayınlanan progrma telefon ve mail aracılığyla ulaşan sorularada cevap veren Tekirdağ Belediye başkanı ve CHP Büyükşehir belediye başkan aday adayı Op. Dr. Adem Dalgıç canlı yayın sonunda programı sunan Gazeteci Ersin Bilmeç'e ve izleyicilere teşekkür etti.

 

Gazeteci Ersin Bilmeç'te başkan Dalgıç'a programa katılmasından dolayı teşekkür etti.1saat'in ardından canlı yayınlanan program sona erdi.