CESEDİ YOL KENARINDA BULUNDU

CESEDİ YOL KENARINDA BULUNDU

Yayınlama: 08.03.2014
261
A+
A-

 

BABASINA GİDİYORDU YOLDA ÖLÜ BULUNDU

 

Dün sabah saat 08;00 sıralarında Tekirdağ-Muratlı karayolu Yeşil Sırt mevkisinde, yol kenarında bir ceset gören vatandaşlar jandarmaya haber verdi.


Jandarma ekipleri yaptıkları incelemede üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kimliğini tespit etmekte güçlük çekti. Yapılan uzun incelemeler sonucu cesedin Ahmet Selim Balkanlı'ya (33) ait olduğu tespit edildi.

İddiaya göre Tekirdağ'da yaşayan annesine ölen babasını rüyasında gördüğünü ve Lüleburgaz'daki mezarına gideceğim diyerek evden çıkan, Balkanlı'ya  Tekirdağ Muratlı yolu Yeşil Sırt mevkiide plakası henüz belirlenemeyen bir aracın çarpıp olay yerinden kaçtığı öğrenildi. Olay yerinde hayatını kaybeden Ahmet Selim Blkanlıyı,  sabah saatlerinde yoldan geçmekte olan bir sürücünün görmesi üzerine jandarma haberdar edildi. Plakası tespit edilemeyen bir aracın çarpması sonucu öldüğü sanılan Balkanlı'nın cesedi, otopsi için hastaneye kaldırıldı. 

Jandarma olay yerinde yaptığı incelemede, Balkanlıya çarptığı ileri sürülen otomobile ait dikiz aynası ve çeşitli parçalar buldu. Kentteki bütün mobese kameralarını inceleyen ekipler, Kazaya neden olan araç ve sürücüsünü tespit etmek üzere oldukları bildirildi. 

Balkanlı'nın şizofren hastası olduğu ve bir süre önce annesine hayatta olmayan babasının Lüleburgaz ilçesindeki mezarını ziyaret edeceğini söyleyerek Tekirdağ'daki evinden ayrılp yürüyerek Lüleburgaza doğru yola çıktığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma genişletilerek sürüyor.