“HER TÜRLÜ İLGİNÇ ÇIKIŞI YAPIYORUZ”

“HER TÜRLÜ İLGİNÇ ÇIKIŞI YAPIYORUZ”

Yayınlama: 26.09.2013
373
A+
A-

 

 

Sokakta para dağıtan firma sahibi konuştu

 

 

Tekirdağ'da dün sokakta broşür içinde toplamda 200 bin TL dağıtan Bulut İnşaat Firması Sahibi Temel Bulut, para dağıtmanın kendisini mutlu ettiğini “;Bende olsam içinde para olan bir broşür verseler alırım” dedi.

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/QgoYYjKF9Gs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

İddiaya göre, Tekirdağ merkezde 2 bin kişilik konut yapacak olan Bulut İnşaat Firması, 5 bin kişiye 5, 10, 20, 50 ve 100 TL'lik banknotlardan oluşan 200 bin TL dağıttı.


Para dağıtılması esnasında uzakta durup izlediğini ifade eden Bulut, “ vatandaşların çok güzel tepkiler veriyordu” dedi. Bulut İnşaat Sahibi Temel Bulut, "Biz şirket olarak her türlü ilginç çıkış ve reklamları yapıyoruz. Biz sürekli ilginç kampanyalar yaparız. Daha önce de günde 10 TL'ye ev ve 3 çocuk doğurana indirimli ev kampanyaları yaptık. İnsanlar sadece broşür dağıtıyor. Bana da zaman zaman broşür veriyorlar. Broşür verdiğinde bir anlamı olmalı diye düşündük. Bana da para verseler ben de sevinirdim. İstanbul ve Kıbrıs'ta projeler yaptık. Kısmet olursa Tekirdağ'ın en gelişmiş bir projesini 2015 yılına kadar tamamlayacağız" dedi.


Para dağıtmanın kendisini mutlu ettiğini aktaran Bulut, "İnsanların aldığı broşürün içinden para çıkması onları son derece mutlu etti. Bizim sitemizin adı 'Reel City'dir. Anlamı gerçek şehirdir. Biz de para dağıtıyorsak gerçek para dağıtmalıydık. İnsanların tepkileri güzel oldu. Kısmet gibi bir olay oldu" diye konuştu.