SEÇİLEN ATANAN MEYDANDAYDI

SEÇİLEN ATANAN MEYDANDAYDI

Yayınlama: 08.08.2013
355
A+
A-

 

VALİ VE KURUM MÜDÜRLERİ MEYDANDA HALKLA KUCAKLAŞTI

 

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Yerlikaya 2.si yapılan  “Tekirdağ Bayramlaşıyor” adlı etkinlik kapsamında bayramın 1.ci günü Tuğlalı parkta kurum müdürleri ile beraber yüzlerce vatandaşla tek tek bayramlaştı.

                                                                                        

Tekirdağ’da Ramazan Bayramlaşması Tuğlalı Park’ta toplu olarak yapıldı. Bayramlaşmaya Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Faruk Küçük, Belediye Başkan Vekili Ali Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ali Yerlikaya ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel ve çok sayıda Tekirdağlı katıldı.Vali Yerlikaya ve eşi Hatice Yerlikaya Tuğlalı parka toplanan vatandaşlar yaşlı ve çocuklarla tek tek ilgilendi. Bayramlaşma sırasında bir vatandaş Vali Yerlikaya’ya toplumsal barışı anlatan bir şiir okudu.


Yerlikaya vatandaşlarla yaptığı bayramlaşma sonrası yaptığı açıklamada; Şehrimizde çok şükür huzur hakim dedi. Yerlikaya Türkiye’deki asayiş rakamlarına baktığımızda en iyi 3-4 Vilayetten birisiyiz, “Şehrimizde çok şükür huzur hakim, İşte şu anda yapılan bayramlaşmada gördük tüm siyasi parti başkanlarımız, Milletvekillerimiz, seçilmiş atanmış, köy muhtarlarımız, cami imamlarımız ve vatandaşlarımızla samimi bir ortamda kucaklaştık. Geçen sene kurban bayramında başlattığımız bu süreç, ileriki senelerde de devam edecek. Önümüzdeki kurban bayramında çok daha büyük katılımlı bir bayramlaşma organizasyonu yapacağız dedi. Yerlikaya alanda görevli tüm basın mensuplarının, yazılı görsel, köşe yazarlarımız, dernek mensuplarının da bayramını yürekten kutluyorum diye konuştu.


Bayramlaşmanın ardından Vali Yerlikaya, ve beraberindekiler alandan ayrıldılar.

 

Ruhan YALÇIN / ajanstekirdag.com