Başarılı Emniyet Müdürü Konya’ya Gidiyor

Başarılı Emniyet Müdürü Konya’ya Gidiyor

Yayınlama: 20.09.2019
457
A+
A-

Emniyet Müdürlüğü kararnamesinin yayınlanması ile birlikte Tekirdağ’dan Konya’ya tayini çıkan Emniyet Müdürü Mustafa Aydın görev süresi boyunca başarılı işlere imza attı.

Tekirdağ’ın En Başarılı Emniyet Müdürlerinden olan Mustafa Aydın,  görevde kaldığı iki buçuk yıl boyunca başarılı işlere ve operasyonlara imza attı. Uyuşturucu ile etkin mücadeleyi sürdüren İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve ekibi, FETÖ ile mücadelede ise Türkiye’de öncü operasyonlar yaparken, Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde organize suçlar ve asayiş olaylarında ciddi düşüşler yaşandı.

GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI TEKLİF EDİLDİ !

Edinilen bilgilere göre Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünde başarılı işlere imza atan Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’a Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olması konusunda yapılan teklifleri de kabul etmediği öğrenildi.

EMNİYET BİNASINA CİDDİ ÇABA HARCADI

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’nün mevcut binasının  deprem riski taşıması üzerine yeni emniyet binası  yapımı içinde yoğun çaba sarf eden Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın yakın zamanda veda ziyaretlerine başlayacağı öğrenildi.