AYDOĞDU MAHALLESİNDE MİTİNG

AYDOĞDU MAHALLESİNDE MİTİNG

Yayınlama: 22.03.2014
266
A+
A-

 

AYDOĞDU MAHALLESİNDE MİTİNG

 

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün Aydoğdu mahallesinde coşku ile karşılandı.Aydoğdu mahallesi beş yol mevkiinde davullar  ve klarnetler ile coşkulu bir şekilde karşılanan AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün kahvehanelerin olduğu kısmı yürüyerek çıktı ve Aydoğdu mahallesinde yaşayan vatandaşları selamladılar. Aydoğdu mahallesinde bir kahvehanenin önünü miting alanına çeviren Aydoğdu mahallesi sakinlerinin organizasyonuna AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Türkan Dağoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL, Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün ve çok sayıda vatandaş katıldı.


“TAŞERON İŞÇİ İLE ÇALIŞIP HAKKINI FAZLASIYLA VERECEĞİZ”


Aydoğdu mahallesinde miting gibi bir ortamda vatandaşlara seslenen Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün “Bu kardeşlerinizi biliyorsunuz  bu kardeşleriniz sizlerle beraber yürüdü. Bakın az önce mehteran vardı. Bizleri karşıladılar hüzünlendim,yürüdük hüzünlendim,çaldılar hüzünlendim Başta memiş kardeşim olmak üzere biz bu mehteranı beraber kurduk ve tarihi Tekirdağ ile tanıştırdık.Tekirdağ’da mehteran ilk defa bizim dönemimizde kuruldu ve aydoğdu mahallesinden çıktı. Yetmedi çocuk mehteranı da kurduk genç kardeşlerimizi, çocuk kardeşlerimizi geleceğe hazırlamak için. Bizim gençlik merkezlerimizi de kapattılar, Cenaze hizmetleri ücretsizdi onu da kaldırdılar, Ambulans hizmetleri ücretsizdi onu da kaldırdılar.Değerli dostlar hizmet sözle olmuyor icraatla oluyor Biz göreve geldiğimiz zaman ki  Tekirdağ’ı bir hatırlayın ve 5 yılda yapmış olduğumuz hizmetlerden sonra Tekirdağ’ı bir hatırlayın İnşallah başta büyükşehir belediye başkan adayımız olmak üzere Milletvekillerimizle teşkilatlarımızla yeninden daha fazla hizmet etmek için yollara düştük sizlerin desteklerini bekliyoruz. Değerli Arkadaşlar hatırlıyor musunuz  2009 yılında buraya gelip demişlerdi ki Ahmet Aygüne oy verirseniz evinizi başınıza yıkacak ne oldu. Sizleri bir şekilde yanılttılar sonuç ? 5 sene içerisinde ne oldu.


 Taşeron işçiler ile ilgili şimdi beyanatı var bakın ben söylemiyorum onun söylediklerini söylüyorum diyor ki “ Biz Belediye İşçileri ile çalışacağız Taşeron çalıştırmayacağız” bu ne demek çöpü de demek ki belediye işçilerine toplatacak doğru mu ? her türlü hizmeti belediye işçileri ile yapacak doğru mu ? belediye personeli ile ancak belli işleri yapabilirsiniz. Biz daha fazla yatırım yapıp, daha fazla iş üreteceğiz. Şehrimize hizmet etmek için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Dün çalıştık ve bir çok hizmeti şehrimize kazandırdık. Yine çok çalışarak yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Artık köylere de Süleymanpaşa ve büyükşehir hizmet edecek ve hizmet alanımız genişliyor. Belediye personeli ile hangi işlere yetişeceksiniz. Ayrıca Taşeron çalışan insanlar ne yapacak.Bakın Taşeron işçi çalıştırmak suç değil ayıp değil kötü değil. Önemli olan Taşeron işçi çalıştırıyorsan onun hakkını vermen gerekiyor. Önemli olan budur. Ben Diyorum ki taşeron işçi çalıştıracağım hakkını da fazla fazla vereceğiz.” Dedi.“ŞÜKÜR NAMAZI İÇİN ABDESTLERİNİZİ ŞİMDİDEN ALIN”


Aydoğdu mahallesi sakinlerine hitap eden AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa YEL “Aydoğdumun ve Tekirdağımın can insanları  hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.30 Mart seçimlerine az bir süre kaldı. Daima millet Daima Hizmet diyoruz. Sizler bizim canımızsınız gerçekten Allah şahidimdir ki sizleri çok seviyorum ve bu sevgimiz hizmete döncektir.Hep beraber Sel olup gideceğiz YEL olup döneceğiz. Aydoğdu mahallemize Adaylığımızın açıklandığı günün ertesi gün gelmiştik bir söz vermiştik. İnşallah 30 Mart da zaferi kazandığımızda hep birlikte özgürler camiinde şükür namazı kılacağız. Buna Hazır mıyız ? Biliyorsunuz Süleymanpaşa’nın CHP adayı Eşkinat “Biz Taşeronla çalışmayacağız” diyor. Taşeronla çalışmadığı zaman sizler nasıl iş bulabileceksiniz. Sizler taş mı yiyeceksiniz. Biz kesinlikle taşeron işçilerimiz ile çalışmaya devam edeceğiz. Bu hem belediye imkanlarından yararlanacağız hem de özel sektörden yararlanacağız. En büyük güvencemiz sizlersiniz sizler ile beraber bu yola çıktık ve bizleri asla yalnız bırakmadınız.” Dedi.