ATIYLA BERABER UÇURUMA UÇTU

ATIYLA BERABER UÇURUMA UÇTU

Yayınlama: 25.12.2013
254
A+
A-

 

 

AT SAHİBİYLE BERABER UÇURUMA UÇTU

 

 

 

Tekirdağ Belediye İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, sahibinin bir anlık dalgınlığı sonucu Değirmenaltı mevkide, uçuruma doğru hareket edip aşağı yuvarlanan at arabası ve durdurmaya çalışan sahibini, uzun uğraşlar sonucu kurtarmayı başardı. Beş metre aşağı yuvarlanan at ve sahibi ölümden döndüler.
Olay İddiaya göre Tekirdağ Değirmenaltı mevkiinde at arabası ile hurda toplayan Hüseyin Kocaoğlu, Değirmenaltı mevkide deniz kenarında dinlenmek için mola verdi. Kocaoğlunun bir anlık dalgınlığı sonucu at arabayla birlikte kıyıya doğru hareket etti. Kocaoğlu bu sırada koşarak arabayı durdurmaya çalışsa da başarılı olamadı. At, arabasıyla beraber uçuruma yuvarlanan Hüseyin Kocaoğlu çeşitli yerlerinden yaralandı.
Durumu gören vatandaşlar durumu polis ve  İtfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri, olay yerine getirilen bir iş makinası yardımıyla aşağı yuvarlanan Kocaoğlu ve atını kurtardılar. Kaza sonucu yaralanan at, Belediyeye ait hayvan barınağına götürüldü. sahibi Hüseyin Kocaoğlu ise Ambulansla Tekirdağ devlet hastanesine kaldırıldı.