İŞTE DEV ANKETİN SONUÇLARI

İŞTE DEV ANKETİN SONUÇLARI

Yayınlama: 06.10.2013
195
A+
A-

 

 

ANKETİMİZ SONUÇLANDI

 

Ajans Tekirdağ’ın yaklaşık bir ay önce başlattığı “TEKİRDAĞ’DA BÜYÜK ŞEHİR İÇİN KİMİ FAVORİ GÖRÜYORSUNUZ” Adlı anket bugün itibari ile sonuçlandı. Yapılan ankete büyük ilgi gösteren Tekirdağlılar www.ajanstekirdag.com adlı sitemize girerek yaklaşık 6 bin oy kullandı.


Buna göre 6 bin oyun aday adaylarına göre dağılımı şöyle oldu.


Şerafetdin Terzi; 2025 oy


Adem Dalgıç;       134 oy


Kadir Albayrak:   1353 oy


Haluk Öztrak  :    1695 oy


Yukardaki oy dağılımına göre Şerafetdin Terzi oyların büyük kısmına alarak anketten birinci olarak çıktığı görülüyor. Şerafetdin Terzi Adaylığını açıkladığı günden beri dur durak bilmeden tüm ilçe ve beldeleri dinamik ekibi ile gezerek” Sıkmadık El, Bakmadık göz bırakmayacağız” sloganı ile üye ve partililerin gönlünü kazanmış görünüyor.


Diğer taraftan bazı Anket kurumları tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ’da CHP’nin mevcut belediye başkanları ile devam kararı aldığı açıklamasını ise Tekirdağlı vatandaşlar gerçekçi bulmadıklarını belirttiler. Bu anket kuruluşlarının yaptığı ankete göre ise Adem Dalgıç birinci sırada yer aldığı ileri sürüldü. Bu iddiayı siz okurlarımızın taktirine bırakıyoruz. Bizim yaptığımız anket sonuçları ise tam aksini gösteriyor. Bunun yanı sıra Sitemizdeki anket sonuçlarına baktığımızda, Faik Öztrak2ın kardeşi olan Haluk Öztrak 2. Sırada yer alırken, Eski CHP il başkanı Kadir Albayrak’ta hatırı sayılır bir oy sayısına sahip olduğu dikkat çekiyor. Her zaman dediğimiz gibi kim kazanır ise kazansın ama “ TEKİRDAĞ” Kazansın diyoruz.  Trakya’nın en çok okunan haber portalı Ajans tekirdag.com gündem belirlemeye devam edecek..