Anadolu Dernekleri’nden Bağımsız Aday Şimşek Nişancı’ya Tam Destek

Anadolu Dernekleri’nden Bağımsız Aday Şimşek Nişancı’ya Tam Destek

Yayınlama: 11.02.2024
165
A+
A-

Bağımsız Aday Şimşek Nişancı, Tekirdağ Bağımsız Büyükşehir Adaylığını açıkladıktan sonra şehirde faaliyet gösteren Anadolu illeri derneklerinden tam destek aldı. Aynı zamanda Tekirdağ Erzurumlular Derneği Başkanı Şimşek Nişancı, Anadolu dernek başkanlarıyla bir kahvaltıda bir araya geldi ve desteklerini aldı.


Kahvaltıda bulunan dernek başkanları, Bağımsız Büyükşehir Adayı Nişancı’ya desteklerini dile getirdi. Kars, Iğdır, Ardahanlılar Derneği adına konuşan Fevzi Kılıç, “Şimşek Nişancı kardeşimize Tekirdağ Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı yolunda başarılar diliyoruz. Biz Anadolu illeri dernekleri olarak Şimşek Nişancı Başkanımızın yanındayız. Bugün burada birlikte hareket etme kararı aldık ve ona destek veriyoruz” şeklinde konuştu.
Bağımsız Aday Nişancı, katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına devam etti. “Bugün burada bulunan Türkiye’nin farklı illerinden gelen değerli dernek başkanlarına ve basın mensuplarına teşekkür ederim. Bağımsız Büyükşehir Başkanlığı adaylığımı açıkladım ve beni destekleyen siz değerli başkanlara ayrı ayrı minnettarım. Amacımız şehrimizin gelişmesi ve daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için birlikte çalışmalıyız. Tekirdağ’ın daha ileriye gitmesi için birlikte mücadele etmeliyiz” dedi.
Nişancı’ya destek kahvaltısına Kars, Iğdır, Ardahanlılar Derneği Başkanı Fevzi Kılıç, Ağırlılar Derneği Başkanı Melih Bahardır, Bağburtlular Derneği Başkanı Sinan Dağ, Vanlılar Derneği Başkanı Naim Atsız, Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı ve basın mensupları katıldı.