Akın Yılmaz Kapaklı’da çalmadık kapı bırakmadı

Akın Yılmaz Kapaklı’da çalmadık kapı bırakmadı

Yayınlama: 13.12.2023
64
A+
A-

AK Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Akın Yılmaz, 31 Mart 2024’te gerçekleşecek Mahalli İdareler seçimleri için yoğun bir saha çalışması yürütüyor. Yağmur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı olan Yılmaz, Kapaklı’nın dört bir yanında gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla buluşuyor.

Seçim kampanyası çerçevesinde vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Yılmaz, Kapaklı halkının sorunlarını dinlemeye ve çözüm önerilerini paylaşmaya özen gösteriyor. Saha çalışmalarını ara vermeden sürdüren aday adayı, yerel yönetimdeki potansiyel liderliğini vurgulayarak Kapaklı’nın gelişimine katkı sağlama hedefini ön plana çıkarıyor.

Akın Yılmaz’ın seçim çalışmalarındaki aktif rolü, yerel yönetim vizyonunu ve Kapaklı halkının nabzını tutma çabasını yansıtıyor. Yılmaz’ın ziyaretlerinde vatandaşlarla kurduğu iletişim ve sorunlarına duyarlı yaklaşım, seçmenlerle güçlü bir bağ kurma çabasını gösteriyor.

Yılmaz’ın Kapaklı’da insan odaklı yaptığı bu çalışmalar Kapaklı halkı tarafından takdir topluyor ve kazanma olasılığı en yüksek aday olarak kamuoyunda lanse ediliyor