Ali Cengiz Kalkan ”AK PARTİ RÜZGARINI ESTİRECEĞİZ”

Ali Cengiz Kalkan ”AK PARTİ RÜZGARINI ESTİRECEĞİZ”

Yayınlama: 14.02.2015
321
A+
A-

 

Ali Cengiz Kalkan ''AK PARTİ RÜZGARINI ESTİRECEĞİZ''

 


Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İl Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevinden istifa eden Cengiz Kalkan Ak Parti Tekirdağ Milletvekilliği Aday Adaylığını il parti binasında açıkladı.


Tekirdağ AK Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleşen basın açıklamasına, AK Parti İl Başkan vekili Ali Gümüş,  Teşkilat Başkanı Zeynel Şen, Eski Çorlu İlçe Başkanı Ömer Tüfekçi ve çok sayıda partili katıldı. Açılış konuşmasında katılanlara teşekkür eden Ali Cengiz Kalkan "Uzun bir kutlu yolculuğa çıkıyoruz. Bu kutlu yolculuğu bu çatı altında sürdüren kardeşlerim ile beraber bayrağı daha yukarıları taşımak hepimizin isteği ve arzusudur.  Ben bu yolculuğa gönül yolculuğu diyorum, inşallah gönül gönüle katlanırsa bir kartopu gibi çoğalırız ve inşallah rahmet olarak yağarız hem ülkemize hem insanlığa". dedi.


AK Parti il başkanlığı binasında ki açıklamasında teşkilat çalışmalarının öneminden bahseden Ali Cengiz Kalkan "Ben teşkilat çalışmalarında iki şeye inanıyorum, birisi heyecan diğeri ise samimiyet. Bu iki unsur el ele kol kola girdiği zaman bizi hiç bir güç durduramaz.  İnşallah yeni başbakanımızın, güzel direktörlüğünde bu yolculuk çok güzel limanlara ulaşacaktır. Sizlerin duası ve gayretleri ile." dedi.


“SİYASETE TALİP OLMAK MESULİYETTİR”


Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Cengiz Kalkan, “7 Haziran seçimlerinin yeni Türkiye’nin inşasında önemli bir eşik olduğu herkesçe malumdur. Türkiye bu eşiği en güzel bir şekilde geçmeye hazırlanıyorken; ülkesine ve milletine hizmet heyecanı duyan herkes için siyasete talip olmak hem bir görev hem de bir mesuliyettir. Bu mesuliyeti yüklenerek Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne, partinin tüm kademelerinde görev alan ve bu mücadeleye destek olan tüm hemşehrilerimi gönülden selamlıyorum” dedi.


“AK PARTİ RÜZGARINI ESTİRMEK İÇİN ARANIZDAYIM”


Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Cengiz Kalkan, “Benim siyasette amacım; vicdanımdan,dürüstlükten şaşmadan Çorlu Devlet Hastanesinde Doktor ve Başhekim olarak yaptığım görevi Mecliste’de aynı vefa ile; yorulmadan,birlikte oluşturduğumuz güçle yapmaktır.Her zaman Milletimin ve insanlığın bir nefer olarak çalışmak benim en büyük mutluluk kaynağım oldu. Halkımız ile her durumda acı ve tatlı günlerimizi birlikte paylaşmak, yapacağımız siyasi çalışmalarımızın tek amacıdır. Siyasette halkın, Milletin sözünün geçtiği yeni bir dönemi 2002’den bu yana başarı ve azim ile gerçekleştiren Ak Parti iktidarı daha büyük hedeflere yelken açmıştır. Bu yelkenin büyük rüzgarını birlikte estirmek için bende bütün gücüm ile aranızdayım” diye konuştu.