AK PARTİ’NİN 12 KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

AK PARTİ’NİN 12 KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

Yayınlama: 14.08.2013
372
A+
A-

 

12.Cİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

 

Ak Parti Kuruluşuun 12. Yılını pilav dağıtarak kutladı. İl Başkanı Ahmet Kambur yaptığı basın açıklamasında 11 yıllık iktidar dönemlerinde yaptıkları hizletleri kısaca özetledi.


Tekirdağ Tuğlalı Park'ta yapılan basın açıklaması ve pilav dağıtımına çok sayıda partili katılırken, Milletvekili Özlem Yemişçi de hazır bulundu. İl Başkanı Kambur açıklamasında, "Ak Parti ile birlikte siyasetimize yeni bir üslup ve anlayış gelmiş, kayıkçı kavgasını andıran, çözüm üretmeyen, kısır çekişme ve polemiğe dayalı bildik siyasetlere asla prim verilmemiştir" dedi.


Kentsel dönüşümlerle daha kaliteli bir yaşam ortamlarını meydana getirdiklerini ifade eden Kambur sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ak Parti iktidarı denince, kadın hakları alanında yapılan büyük reformları ve gerçekleştirilen devrim niteliğindeki yasal düzenlemeleri ayrıca ele almak gerekir. Bu konuda bizim bir şey söylememiz yerine başta AB platformları olmak üzere uluslararası kuruluşların raporlarına bakmak bile nereden nereye geldiğimizi göstermek bakımından son derece aydınlatıcıdır."

 

Ak Parti İl Başkanı Ahmet Kambur, "Ak Parti sevginin, saygının, itibarın, birlik ve beraberliğin adresidir" dedi.