ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Yayınlama: 27.01.2014
198
A+
A-

 

“AYGÜN DEĞİL TEKİRDAĞ KAYBETTİ”

 

 

 

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün’ün tanıtım toplantısı Erdoğan Orhan Kongre Merkezinde yoğun katılım ile gerçekleşti. 

Geçtiğimiz günlerde Genel Merkez Aday Belirleme Üst Kurulu tarafından  İlçe Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasının ardından Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün Oldu. Erdoğan Orhon Kongre Merkezinde gerçekleşen AK Parti  Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün’ün tanıtım toplantısına AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur,AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL,AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca,İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları,İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları  ve Teşkilat mensupları  ve basın mensupları katıldı.
 

Erdoğan Orhan Kongre Merkezinde gerçekleşen  Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün “ Genel Merkezimizin son yapmış olduğu kamuoyu araştırmaları doğrultusunda Süleymanpaşa Belediye Başkan Adaylığı görevi tarafıma verildi. Bu Yüzden Öncelikle AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a,Genel Merkezimize ve  Tüm Teşkilatlarımıza bu yüzden teşekkür ediyorum. Rabbim Bana “Nerede Kalmıştık” fırsatı verdi diye değerlendiriyorum ben bu görevi. Biz İlk Belediye Başkanı olduğumuzda seçim beyannamemizde bulunan 30 projemizden 28’ni ve proje olarak göstermediğimiz bir çok işi de bitirdik. Fakat Cumhuriyet Halk Partisi Belediyesinin proje olarak göstermiş olduğu projelerden henüz daha 2 bilemediniz 2,5 tanesini gerçekleştirmiş bu rakamları orana vurduğumuzda Bizim Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz ve yaptığımız işlerin oranı %90 CHP Belediyesinin söz verip Yaptığı işin  oranı %5 bile zor buluyor. Bu Yüzden Önceki Seçimi Ahmet Aygün olarak ben değil Tekirdağ Hizmet açısından kaybetmiştir.” Dedi. 

“Ahmet AYGÜN Değil ; Tekirdağ Kaybetti” 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adaylığı Kesinleşen AK Parti Eski Tekirdağ Belediye Başkanı Ahmet Aygün Erdoğan Orhan Kongre Merkezinde gerçekleşen Aday Tanıtım toplantısında Siyasetin artık sosyal medyadan yapıldığını belirterek, Aygün “ Günümüz koşullarında artık siyaset sosyal medya üzerinde yapılıyor. Bu Yüzden de Adaylığımın açıklandığı ilk günden bu yana  Sosyal medya siteleri üzerinde Ahmet Aygün Kaybeden Adam imajı yaratılmaya çalışıyor. Bunu da özellikle CHP’li arkadaşlar yapıyorlar. Onlara birkaç soru sormak istiyorum Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı İstanbul’da Kaybeden adam değil miydi. CHP’nin Ankara’dan Belediye Başkanı Adayı gösterdiği isim daha önce kaybeden adam değil miydi.  Bizler  Belediye başkanlığı seçildiğimiz dönemde Tekirdağ’a hizmet için çalıştık ve sonrasında seçimi kaybettik partimiz bize nere de görev verirse orada çalışmaya ve hizmet etmeye devam ettik. 5 Sene boyunca kenarda dur dediler durduk, İl Başkan Yardımcısı ol dediler olduk şimdi ise  Süleymanpaşa Belediye Başkan Adaylığı görevini tarafıma verdiler. İnşallah Tekirdağ’da Hizmete Nerede Kalmıştık diyerek çıkacağımız yolda Hem Süleymanpaşa’yı hem  de Tekirdağ Büyükşehir’i AK Belediyecilik ile hizmete kavuşturmak istiyoruz.” Dedi.