Gün geçmiyor ki size bir kesinti haberi vermeyelim. İbrahim Çeçen Grubu’na geçtiği günden itibaren halkla irtibatını kopartan Tredaş, neredeyse her gün elektrik kesintisine gidiyor. Kesintilerin üst üste gelmesi vatandaşları isyan ettirdi.Gün geçmiyor ki size bir kesinti haberi vermeyelim. İbrahim Çeçen Grubu’na geçtiği günden itibaren halkla irtibatını kopartan Tredaş, neredeyse her gün elektrik kesintisine gidiyor. Kesintilerin üst üste gelmesi vatandaşları isyan ettirdi.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Gün geçmiyor ki size bir kesinti haberi vermeyelim. İbrahim Çeçen Grubu’na geçtiği günden itibaren halkla irtibatını kopartan Tredaş, neredeyse her gün elektrik kesintisine gidiyor. Kesintilerin üst üste gelmesi vatandaşları isyan ettirdi.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      YİNE TREDAŞ YİNE KESİNTİGün geçmiyor ki size bir kesinti haberi vermeyelim. İbrahim Çeçen Grubu’na geçtiği günden itibaren halkla irtibatını kopartan Tredaş, neredeyse her gün elektrik kesintisine gidiyor. Kesintilerin üst üste gelmesi vatandaşları isyan ettirdi.


Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine devam ettiğini duyurdu.


TREDAŞ dan yapılan yazılı açıkalamada;Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, Kırkepenekli-Cezaevi Enerji Nakil Hattı (ENH) yıllık periyodik bakım çalışması ve  F4 ve F6 Sağlamtaş Köprüsü yanına yeni direk dikilmesi ve iletken aktarımı (Müteahhit Çalışması) nedeniyle, 28 Mayıs 2013 Salı günü 08:30-16:00 saatleri arasında 7,5 saat süre ile; “Muratlı ilçesinin Kırkepenekli mevkisi ve Cezaevi ve civarında” 28 Mayıs 2013 Salı ve 29 Mayıs 2013 Çarşamba günleri 06:00-12:00 saatleri arasında 6 saat süre ile; “Şarköy, Mürefte, Hoşköy ve bağlı köylerde” elektrik kesintisi yapılacak.denildi.

Okunma :2569
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 2161     Dün : 2981    Toplam : 5145299