Tekirdağ Tenis Kulubünün (TTK) Cumhuriyetimizin 92 nci yılı münasebeti ile düzenlemiş olduğu CUMHURİYET KADINLARI TENİS TURNUVASI’nda kupalar sahiplerini buldu.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Tekirdağ Tenis Kulubünün (TTK) Cumhuriyetimizin 92 nci yılı münasebeti ile düzenlemiş olduğu CUMHURİYET KADINLARI TENİS TURNUVASI’nda kupalar sahiplerini buldu.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

CUMHURİYET KADINLARI KUPALARINI ALDILAR…

 

Tekirdağ Tenis Kulubünün (TTK)  Cumhuriyetimizin 92 nci yılı münasebeti ile düzenlemiş olduğu CUMHURİYET KADINLARI TENİS TURNUVASI’nda kupalar sahiplerini buldu.

 

 

Gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan TTK Başkanı Mehmet BOSTANCI ; “ Ulusal Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Devrimleri ile kazanılmış olan ekonomik ve siyasal bağımsızlığımızda kadınlarımızın tarihte üstlenmiş oldukları görevlerin önemini vurgulayarak Cumhuriyetimizin 92 nci yılında özgürlük , demokrasi ve aydınlamanın korunması ve savunulması hususunda kadınlarımızın görev ve sorumluluklarının giderek arttığını”  ifade etti.

 

29 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilen final maçları sonucunda dereceye giren sporcular;

 

Birinci   Hatice ÇINAR

 

İkinci     Nazan ÇETİNALP

 

Üçüncü Süheyla KOŞUMCU

 

Dördüncü Hülya AKDEMİR,

 

 ödüllerini Tekirdağ Tenis Kulubü Yöneticileri Mehmet BOSTANCI, Tarık BAHITLI , Hasan ÇAKIR ve Olcay GÖKKURT’un elinden aldı.

 

 

 

Okunma :8882
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 3344     Dün : 4627    Toplam : 5307928