Öğrencilerin heyecanla beklediği sömestr tatili başladı. 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarısı, okullarda çalan son ders ziliyle beraber tamamlandı. Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri de, okullarında düzenlenen törenle karnelerini aldı.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Öğrencilerin heyecanla beklediği sömestr tatili başladı. 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarısı, okullarda çalan son ders ziliyle beraber tamamlandı. Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri de, okullarında düzenlenen törenle karnelerini aldı.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

GELECEĞİN SAĞLIKÇILARI KARNELERİNİ ALDI

 

Öğrencilerin heyecanla beklediği sömestr tatili başladı. 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarısı, okullarda çalan son ders ziliyle beraber tamamlandı. Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri de, okullarında düzenlenen törenle karnelerini aldı.Eğitim yılının ilk yarısı tamamlandı. Ülke genelinde milyonlarca öğrenci ve öğretmen için sömestr tatili bugün itibariyle başladı. Trakya’nın hastane bünyesinde kurulan ilk ve tek sağlık meslek lisesi Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri, düzenlenen törende karnelerini aldı. Yoğun eğitim ve derslerle geçen birinci yarı yılı geride bırakan öğrenciler, karnelerinde notları dikkatle inceledi. Takdir ve Teşekkür Belgelerini de öğretmenlerinin elinden alan öğrenciler, daha sonra okulun konferans salonunda gerçekleşen programa katıldı.Okul Müdürü Hayal Uluengin burada yaptığı konuşmada, tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarıyla tamamladıkları dönemde, gayretlerinden ötürü teşekkür etti.Geleceğin sağlıkçıları öğrencilerin, ikinci yarı yılda daha çok çalışarak, gelecekteki mesleklerine en iyi ve donanımlı biçimde hazırlanmaları gerektiğini hatırlatan Uluengin; “Uzun ve yorucu bir eğitim döneminin ardından bugün itibariyle yarı yıl tatiline başlıyoruz. Tatil, hepimizin dinleneceği ve eğlenceye daha fazla vakit ayırabileceğimiz anlamına gelse de; aynı zamanda kitap okumaya, ders çalışmaya, kendimizi geliştirmeye ve bu sayede aldığımız eğitimleri pekiştirmeye de imkan sağlayan bir dönem olacak. Bu zamanı hepinizin en iyi şekilde değerlendireceğini ümit ediyor; iyi tatiller diliyorum.” diye konuştu. Törende ayrıca Onur Belgesi’ne layık görülen öğrencilerin belgeleri takdim edildi.
 
 
Okunma :806
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 2160     Dün : 2981    Toplam : 5145298