Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik ve Uyuşturucu ile daha etkin bir mücadele yürütmek adına Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde kurduğu, NARKO- TİMLER ile Sokak satıcıları ve Torbacılara karşı amansız bir mücadele sergiliyor.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik ve Uyuşturucu ile daha etkin bir mücadele yürütmek adına Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde kurduğu, NARKO- TİMLER ile Sokak satıcıları ve Torbacılara karşı amansız bir mücadele sergiliyor.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

Uyuşturucuya Asla Geçit Yok

 

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik ve Uyuşturucu ile daha etkin bir mücadele yürütmek adına Narkotik suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde kurduğu, NARKO- TİMLER ile Sokak satıcıları ve Torbacılara karşı amansız bir mücadele sergiliyor.

 


Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, narkotik suçlarla mücadele şubesi, bu kapsamda tüm ilçelerde oluşturulan NARKO-TİMLER ile gençlerimize musallat olan sokak satıcıları ve torbacılara yönelik bir çok operasyon gerçekleştirdi. Bu operasyonlar sonucu geçtiğimiz altı aylık istatiski bilgiler ortaya konuldu. Buna göre geçtiğimiz altı aylık uyuşturucu ile mücadele adına düzenlenen operasyonla da, Tekirdağ’ın her bir ilçesinde Nakotik şube ekipleri tarafından 662 kişi uyuşturucu madde kullanmaktan, 216 kişi ise Uyuşturucu Madde Ticareti yapmaktan yakalandı. Bu şahıslar adalate teslim edilerek haklarında gerekli işlemlerin yapılması sağlandı.


Öte yandan yine Tekirdağ İl Emniyet müdürlüğü narkotik şube müdürlüğüne bağlı NARKO-TİMLERİ tarafından başarılı bir şekilde yürütülen operasyonlarda Tekirdağ’da ki uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vuruldu. Yine altı aylık istatisklere göre, Daha çok Çorlu ilçesi olmak üzere 11 ilçede gerçekleştirilen operasyonlarda 14,5 kg, Eroin,9 Kg Kokain,2648 adet Sentetik hap ve çok sayıda sentetik uyuşturucu ele geçirildi.

 

MUSTAFA AYDIN: MÜCADELEMİZ ARALIKSIZ SÜRECEK

 

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa aydın yaptığı açıklamada” Gençlerimizi zehirlemeye çalışan bu suç odaklarına karşı ailelerimizden desteklerini beklerken, Bizim kararlılığımızdan da emin olmalarını ifade ediyoruz. Mücadelemiz hız kesmeden sürecektir” dedi.


Okunma :3481
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 3269     Dün : 4627    Toplam : 5307853