Tekirdağspor, bir haftadır davetiyesini dağıttığı, protokol üyelerinin tamamını gezerek katılım talep ettiği Birlik ve Beraberlik gecesine katılım olmadı.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Tekirdağspor, bir haftadır davetiyesini dağıttığı, protokol üyelerinin tamamını gezerek katılım talep ettiği Birlik ve Beraberlik gecesine katılım olmadı.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      


Tekirdağspor Başkanı Ateş Püskürdü !

 

Tekirdağspor, bir haftadır davetiyesini dağıttığı, protokol üyelerinin tamamını gezerek katılım talep ettiği Birlik ve Beraberlik gecesine katılım olmadı.

 

 


Tekirdağ Düğün salonlarında gerçekleştirilen Birlik ve Beraberlik gecesinde salon boş kaldı. Tekirdağspor Yönetimi tam kadro olarak hazır olduğu geceye ilk gelen isim Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan oldu, ikinci isim ise NKÜ Rektörü Osman Şimşek olurken 7 de başlaması planlanan program gecikince Vali ve Rektör programdan ayrıldılar. Sonrasında salona gelen Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yükse, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, AK Partili Yöneticiler,Tekirdağspor'dan desteğini hiçbir dönem esirgemeyen Trakya Tarım Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Özcan Aygun, Tekirdağspor Eski Başkanlarından Volkan Nallar ve az sayıda Tekirdağ futbol camiasından insanlar katıldı.


BEN DAVETE İCABET EDİLİR DİYE BİLİYORUM !


Toplantıya ilginin hiç olmamasını gören Tekirdağspor Kulübü Başkanı Salih Canikli verilen onca emeğin üzerine kürsüde yaptığı konuşmada ateş püskürdü. Onca insana davetiye dağıtıldığının altını çizen Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli ;‘’Bildiğiniz üzere yaklaşık 1 ay önce görevi devir aldık. Görevi devir almamızın sebebi Tekirdağspor’un zor gününde yanında olalım sahip çıkalım diye, ama görüyorum ki bugün salonda sahip çıkanlarda var,çıkmayanlarda var.Bunu da ben bir kenara not olarak yazıyorum. Gönül isterdi ki burada ‘Birlik ve Dayanışma Gecesi’ burada güzel bir kalabalık, sonuçta insanlara bir davetiye veriliyor, benim bildiğim davete icabet edilir. Gelenden de Allah Razı olsun, Gelmeyenden de.’’ İfadelerini kullandı.


BÖYLE BİR OLAYDAN SONRA DEVAM EDER MİYİZ ?


Görevi devir aldıktan sonra yapılan işlerden bahseden Başkan Canikli; ‘Şimdi Değerli Arkadaşlar yaklaşık bir ay içerisinde neler yaptık. Bir ay içerisinde Bir SMS kampanyası başlattık, yani şimdiye kadar Tekirdağspor’un içinde bulunmuş olduğu borçlarından kurtulabilmesi için bir SMS kampanyası başlattık. Başka ne yaptık, Süleymanpaşa Belediye Başkanının Tekirdağspor’a vermiş olduğu tesislere geçtik. Başka ne yaptık bu gece ki yemeği düzenledik, başka ne yaptık şuan Tekirdağspor’a gelir getirecek bir otopark kazandırdık. Bir ayda da bu kadar şey yapılır. Şimdi biz tabi ki bu desteği gördükten sonra devam eder miyiz ? Tabii ki devam edeceğiz.’ Diyerek konuşmasını sürdürdü.

 

 


BURADA BİRLİK BERABERLİK GÖREMİYORUM !


Verilen sözlerin tutulmadığını ve birlik beraberliğin olmadığını belirten Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli; ‘Biz sadece burada ki gayemiz şuydu insanlar bize yardım edeceklerini söylediler. Telefonlar geldi, bağış yapacaklarını söylediler, Bizde dedik ki bunları bir yemekte toparlayalım. Herkesin gözü önünde herkes ne verdiğini bilsin dedik, bunu yapmaya çalıştık. Başarılı olduk mu ? Tam  bir başarı sağlayamadık. Çünkü ben bu gece burada bir birlik beraberlik göremiyorum. Bu bizi yıldırır mı ? yıldırmaz.  Biz bundan sonra yola kimlerle çıkacağımıza daha dikkatli yönetim kurulumuzu toplarız o insanlarla yolumuza devam ederiz.’ Dedi.


BİZ KÖTÜ BİRŞEY YAPMADIK !


Tekirdağspor için birlik olmanın gerektiğinin altını çizen Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli;‘Şimdi Arkadaşlar önemli olan nedir ? Bu Tekirdağspor düne kadar konuşuluyordu, Tekirdağspor kampa gidemedi, şu olmadı, bu olmadı. Şimdi para mevzuları konuşulmuyor. Sadece konuşulanlar şu, Şuna niye plaket verdin. Buna niye plaket verdin, bu niye böyle. Ya arkadaşlar bunları geçelim artık. Biz Tekirdağspor’a neler yapacağız gelin onları hep beraber konuşalım. Tabii ki bizim eksiklerimiz hatalarımız olabilir. Sonuçta bizler dört dörtlük insanlar değiliz. Bide bizlere de biraz hak verin, bir ay içerisinde hep takımımızla beraber deplasmanlara gidiyoruz, maçlara gidiyoruz. Diğer yandan da SMS kampanyası için resmi kurumlara gidiyoruz. Davetiye dağıtıyoruz. Plaketleri neden verdik ? Dün eğer Süleymanpaşa Belediyemizin açtığı tesislerin açılışına geldiğinizde o futbolcu ağabeylerimizin yüzlerinde ki ifadeyi görselerdi. Gerçekten neden plaket verdiğimizi daha iyi anlarlardı. Çünkü insanlar yıllardır Tekirdağspor’a yardım etmişler maddi, manevi. Bizde onları onurlandırmak istedik, kötü bir şey yapmadık.’ Diyerek sözlerini noktaladı.


Yapılan gece konuşmalar ve plaket takdiminin ardından, yapılan bağışlarla son buldu.

 

 

Okunma :1236
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 4369     Dün : 6355    Toplam : 5304326