AK Parti Teşkilatı, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın ev sahipliğinde tarım ağırlıklı faaliyet gösteren oda, borsa ve derneklerden oluşan STK temsilcileriyle bir araya geldiler. Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Tekirdağ AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın uzun yıllardır istediği 122 dönümlük araziye Maliye Bakanı Naci Ağbal´ın onay verdiği müjdesini iletti.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

AK Parti Teşkilatı, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın ev sahipliğinde tarım ağırlıklı faaliyet gösteren oda, borsa ve derneklerden oluşan STK temsilcileriyle bir araya geldiler. Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Tekirdağ AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın uzun yıllardır istediği 122 dönümlük araziye Maliye Bakanı Naci Ağbal´ın onay verdiği müjdesini iletti.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

Şentop´tan Ticaret Borsasına Müjde

 

AK Parti Teşkilatı, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın ev sahipliğinde tarım ağırlıklı faaliyet gösteren oda, borsa ve derneklerden oluşan STK temsilcileriyle bir araya geldiler. Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Tekirdağ AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın uzun yıllardır istediği 122 dönümlük araziye Maliye Bakanı Naci Ağbal´ın onay verdiği müjdesini iletti.

 


AK Parti Tekirdağ Teşkilatı, Tekirdağ Ticaret Borsası´nın ev sahipliğinde tarım ağırlıklı faaliyet gösteren STK temsilcileriyle sahur programında bir araya geldi.TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa SKM Başkanı, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Sezai Çetin, AK Parti Tekirdağ Eski Milletvekili Ahmet Kambur, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı ve yönetim kurulu üyeleri, Tekirdağ Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şerif Baykut, Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Yöneticileri, Önder Çiftçi Derneği yönetiminin katıldığı programda Tekirdağ´da çiftçilerin sorunları ve tarım sektörünün geleceği masaya yatırıldı.


TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, programın açılışını müjdeli bir haberle yaptı. Mustafa Şentop, Maliye Bakanı Naci Ağbal´ın Tekirdağ Ticaret Borsası tarafından talep edilen 122 dönümlük Dumansız Sanayi bölgesinde bulunan Askeri alanın Tekirdağ Ticaret Borsası´na tahsisine yönelik kararını okudu. Mevcut Borsa alanının yetersiz oluşu nedeniyle yaklaşık 6 yıldır bahsi geçen arsa için çalışmalar yürüttüklerini belirten Borsa Başkanı Osman Sarı, Mustafa Şentop´a teşekkür ederek karardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.


HAYAL EDİLEN BİR PROJEYİ


Konuyla İlgili Ajans Tekirdağ mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı ; ‘’Akşam Tekirdağ Ticaret Borsasının projesi ile ilgili hocamızın katkılarıyla inşallah, Tekirdağ ticaret borsasına bu yeri kazandırıyoruz. Onun için sizlerin huzurunda kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.’’ Dedi.


DOSYA BAŞBAKANLIĞA GİTTİ


Osman Sarı’nın ardından açıklamalarda bulunan Anayasa Komisyon Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop; ‘’ Uzun zamandır, birkaç yıldır. Tekirdağ Ticaret Borsamızın lisanslı depoculuk alanıyla ilgili bir talebi vardı. Milli Savunma bakanlığına ait olan bir yer daha sonra Milli Emlak’a devredilmiş. Ziyaretimizde başkanımız ifade etmişti, bunun üzerine maliye bakanımızla görüşmüştüm. Bu yerin Borsamıza satılması ile ilgili talebi imzaladı, başbakanlığa gönderdi. Biz bu konuyu başbakanlıkta da takip edeceğiz.’’ Dedi.Okunma :353
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 2810     Dün : 4627    Toplam : 5307394