Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan Süleymanpaşa Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin 4. Yılını değerlendirdi.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan Süleymanpaşa Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin 4. Yılını değerlendirdi.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İŞCAN Bombaladı !

 

Milliyetçi  Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan Süleymanpaşa Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin 4. Yılını değerlendirdi.

 


Geçtiğimiz günlerde Basın mensupları ile birlikte Babadostu Cağ Kebap Salonunda gerçekleşen basın toplantısına MHP Süleymanpaşa ilçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı. Belediyelerin 4 yılı geride bıraktığının altını çizen MHP Süleymanpaşa ilçe başkanı bunun yanı sıra gündemi de değerlendirdi.


EŞİT HİZMET ALMAYI TALEP EDİYORUZ


MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, Süleymanpaşa Belediyesinin 2017 yılı faaliyet raporundan okuduğu veriler üzerine eleştirilerde bulundu. İşcan; ‘’Büyük bir çoğunlu Hürriyet Mahallesi ve 100. Yıl Mahallesinde yapılan çalışmaların maalesef ki Aydoğdu Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınarlı Mahallesi gibi, diğer mahallelerde ya hiç yok yada 0 noktasında. Aydoğdu mahallesinde  2017 yılında parke taş yapımı 1 metre kare dahi taş yapılmamış. Barbaros mahallesinde 354 m2 yapılmış, Eski-Orta Cami Mahallesinde 15 bin m2 yapılmış ama bakıyoruz. Hürriyet mahallesinde 63 bin m2, Gündoğdu mahallesi ile birleştirdiğimizde 100 bin m2 parke taş yapılmış. Burada neye göre çalışma yapılıyor. Oy depolarına göre mi, CHP’ye çıkan oylara göre mi parke taş döşeniyor. Bu dikkat çekici bir durumdur. Bizim talebimiz eşitlik üzerine hizmet götürülmesi. Her mahallede yaşayan vatandaşımızın aynı noktada hizmet almasını talep ediyoruz.’’dedi.

 


TAMAMEN YALAN BEYANLARDA BULUNDULAR


MHP Süleymanpaşa ilçe başkanlığından istifaların yazıldığı kadar fazla olmadığının altını çizen İşcan;  ‘’İstifa tek taraflı verilen bir karardır. İstifa etmek isteyen hangi kurumdan istifa etmek istiyorsa kendi hür iradesi ile istifasını verir. Partimiz için buna baktığımızda da. Partimizden istifa süreçleri yaşandı. Biz bu konuda istifa edecek olan hiçbir arkadaşımıza yaptırımda bulunmadık.Kendi hür iradesi ile istifa etmiştir Allah yolunu açık etsin dedik. Ancak rakamlara baktığımızda Temmuz ayı içerisinde ki istifa kampanyasında. Süleymanpaşa ilçesinde biz araştırmasını yaptık, baktık ki İYİ Parti şuanda GİK üyesi olan bir vatandaşın, istifa eden 15-20 kişi ile Adliye önünde ki yalan beyanı ile sayılar bu kadar abartılmış. Orada ki beyefendi 250 Küsur istifadan bahsediyor Süleymanpaşa’da. Ben 2017 yılının Ocak ayından –Aralık ayına kadar seçim kurulundan partimizden istifa eden kişilerin listesini istedim. Toplam 117 kişi partimizden istifa etmiş, bunların içerisinde 27 kişi iş başvurusu nedeniyle istifa etmiş. 90 kişi de partimizin politikalarını kabullenemediği için istifa etmiş. Biz 2017 yılının başından itibaren partimize 183 kişi kazandırdık. Biz Süleymanpaşa ilçemizde bir üye standı yada bir üye tanıtım çalışmasında bulunmadık. Bu gelen vatandaşlarımız partimize gönül vermiş kişiler.’’ Şeklinde konuştu.

 


AHLAKİ BULMUYORUZ !


Meclis üyelerinin parti oyuyla seçildiğini ve bu kişilerin başlarına buyruk hareket edemeyeceklerinin altını çizen MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı M.Fatih İşcan;‘’5 tane belediye meclis üyemiz vardı seçilmiş, 3 tanesi istifa etti. 2’si İYİ Parti’de siyasi hayatlarına devam ediyorlar, birisi neden istifa etti biz bile bilmiyoruz. Bu arkadaşlarla bizim istifa süreçlerinde bir görüşmemiz olmadı. Bakın şunun altını çiziyorum. Her üyemiz istifa edebilir ancak, belediye meclis üyeleri takdir edersiniz ki partinin oyu ile seçilmiş kişilerdir. Yani Bir de Süleymanpaşa’nın özelinde herkesin birbirini tanıdığı bir kentte yaşıyoruz. Partinin oyları ile seçilmiş kişilerin, partinin görüşünü almadan kendi başına istifa ederek başka partilere geçmelerini biz çok ahlaki bilmiyoruz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.


Okunma :1066
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1945     Dün : 3159    Toplam : 5163089