24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine kısa bir süre kalmasının üzerine aday adayları yarışmaya devam ediyor.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine kısa bir süre kalmasının üzerine aday adayları yarışmaya devam ediyor.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

Genç Vekil A.Adayı Çalışıyor !

 

24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine kısa bir süre kalmasının üzerine aday adayları yarışmaya devam ediyor.

 

 


Çerkezköy’de İş Kadınlığı yapan ve 27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı olan Nilgün Zaimoğlu saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ajans Tekirdağ’a özel açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Nilgün Zaimoğlu vatandaşların teveccühü ile karşılaşıyor.


GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ        


27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Nilgün Zaimoğlu ; ‘’24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan 27’inci dönem Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Esnaflarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çok güzel teveccüheleri ile karşılayan esnaflarımız ve sokaklarda sohbet ettiğimiz halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizleri onurlandırdı.Sokakları gezdiğimizde, genç ve bayan olmamdan dolayı halkımız çok mutlu oldukları yönünde söylemlerinin yanı sıra gençlerin önünün açılmasını ve bizleri mecliste görmek istediklerini beyan ettiler. İnanıyoruz ki halkımızın talepleri göz önünde bulundurulacaktır.’’ İfadelerini kullandı.


BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR


AK Parti’de siyaset yapmanın bir bayrak yarışı olduğunun altını çizen AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Nilgün Zaimoğlu; ‘’AK Parti bir bayrak yarışıdır. Biz bu bayrağı daha da ileriye taşıyabilmek için varız ve elimizden geleni de yapacağız. Genel Merkezimizde seçilemesek de teşkilatımızın içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşkilatlarımızın bugüne kadar yürütmüş olduğu başarılı girişimlerini ve çalışmalarını muazzam bir hassasiyetle sürdüreceğiz. Canı gönülden emek veren teşkilatlarımızın bütün üyelerini ayrıca tebrik ediyorum. Allah daim etsin inşallah.’’ Diyerek konuştu.


CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİ


Her fırsatta gençlerin önünü açan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Zaimoğlu; ‘’Millet Vekilliği adaylığım sürecinde, ülkemizin hedefleri olan 2023, 2053 ve 2071 yılları doğrultusunda, bu zincirin bir halkası da ben olabilmek ve ülkemizin bu zorlu süreçlerinde ben de varım demek için adaylığımı koydum.İnşallah seçiliriz ve Vatanımıza, Tekirdağ’ımıza hizmet için elimizden geleni yapacağız.Sayın Cumhurbaşkanımızın biz gençlere bu cesareti verdiği için çok teşekkür ederiz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

 

Okunma :500
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1909     Dün : 3159    Toplam : 5163053