CHP Tekirdağ il gençlik kongresi bu gün 3 ocak 2016 pazar günü Yılmaz İçöz salonunda yapıldı. Kongrede iki aday yarıştı.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

CHP Tekirdağ il gençlik kongresi bu gün 3 ocak 2016 pazar günü Yılmaz İçöz salonunda yapıldı. Kongrede iki aday yarıştı.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

CHP İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINI SEÇTİ..

 

CHP Tekirdağ il gençlik kongresi bu gün 3 ocak 2016 pazar günü Yılmaz İçöz salonunda yapıldı. Kongrede iki aday yarıştı. Çok heyecanlı başlayan kongrede CHP il başkanı Recep Ökten genel merkezin kendisine verdiği yetkiyle açılış konuşmasını yaptı.Ökten kürsüde konuşmasını yaptığı sırada, salonda bulunan bazı parti üyesi gençler İddiaya göre,  kendilerinin desteklediği adaylara konuşma hakkı tanınmasını istedi. bu sırada salonda kısa süreli bir arbede yaşandı. Kürsüde konuşması yarıda kesilen İl Başkanı Recep Öktem mikrofondan salondaki gençlere seslenerek " arkadaşlar burası kongre salonudur. Burası itiraz makamı değildir. CHP'ye ve parti disiplinine yakışır hareket edilsin. İtirazlarınızı yazılı olarak bana iletin" diye telkinlerde bulundu. Salonda sukunetin hakim olması ile adayların dışındaki bir kişiye konuşma imkanı verildi. Daha sonra oylamaya geçildi.


Öktem daha sonra, İl yönetim kurulu üyelerinden oluşan divanı genel kurula açıkladı. Divan başkanlığına Ali Korkmaz, Vedat Kaçar, Özgür Taşmerdivenli, Mehmet Demir genel kurula katılan delege oylarıyla divan’a seçildiler.


Gündem gereği saygı duruşu istiklal marşı okunması sonrası protokol konuşmalarında Büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak gençlere hitap etti. Daha sonra il gençlik kolları başkan adayı olan Mustafa Ülkem Uruk bir konuşma yaptı. konuşma esnasında salonda tansiyon yükseldi. Ardından diğer başkan adayı Hasan Güvenç Erdoğan konuşmasını yaptı. konuşmaların ardından Ayten Bayacı faaliyet raporunu okudu. 


Seçimlere sarı listeyle katılan Hasan Güvenç Erdoğan ve listesi 139 oy beyaz listeyle seçime katılan Mustafa Ülkem Uruk ve listesi 129 oy aldılar.


Böylece Sarı listeyle seçim katılan Hasan Güvenç Erdoğan ve yönetimi CHP Tekirdağ il gençlik kolları başkanlığını kazandılar.
 
 
Okunma :6547
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 4344     Dün : 6355    Toplam : 5304301