Tekirdağ’da AK Parti’nin 11 ilçede yapacağı ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. Eylül ve ekim ayı içerisinde tamamlanacak kongrenin ardından ise il kongresi yapılacak.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Tekirdağ’da AK Parti’nin 11 ilçede yapacağı ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. Eylül ve ekim ayı içerisinde tamamlanacak kongrenin ardından ise il kongresi yapılacak.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

Ak Partide İlçe Kongre Tarihleri Belirlendi

 

Tekirdağ’da AK Parti’nin 11 ilçede yapacağı ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. Eylül ve ekim ayı içerisinde tamamlanacak kongrenin ardından ise il kongresi yapılacak.AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’nin, 16 yıllık tarihinin 15 yılını girdiği her seçimden milletinin teveccühünü alarak çıkmış, milletine hizmet etmenin onuru ve sorumluluğu ile büyük başarılara imza atmış bir siyasi parti olduğunu belirtti.Yüksel, “Öncelikle görevlerini başka bir arkadaşına devretmek isteyen ve görev süresi boyunca onurla taşıdığı AK Parti bayrağını, görevi devraldığı yerden daha ileri götürmek için var gücü ile çalışan ilçe başkanlarımıza, canı gönülden teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte, bayrağı devrettikleri arkadaşlarının yürüdükleri yolda tecrübeleri ile ışık olacaklardır” dedi.Yüksel ayrıca açıklamasında İl Başkanlığımız nezdinde görev değişimi olacak olan ilçelerimizde, yeni görev alacak ilçe başkanlarını, aynı zamanda diğer ilçelerimizdeki yönetimlerde görev almak isteyen arkadaşlarımızı belirlemek üzere İl Koordinatörümüz Mehmet Ali Okur önderliğinde bir çalışma ekibi oluşturulmuştur. Bu ekip öncelikli olarak, Şarköy, Muratlı, Hayrabolu, Saray ve Ergene’de saha çalışmalarını yürütmektedir. Bu çalışmalarda, Teşkilatlarımız STK Başkanlarımız, Kanaat önderlerimiz, Derneklerimiz, Esnaflarımız kısacası birçok hemşehrimiz ve teşkilat mensuplarımız ile istişareler ve temayüller yapmaktadır. Bunun dışında, ziyaretler esnasında ilçe teşkilatlarında görev almak isteyen hemşehrilerimize ilçe başkanlıklarımıza müracaat etmeleri, ilçe başkanı olarak görev almak isteyenleri de il başkanlığımıza müracaat etmeleri doğrultusunda yönlendirilmelerde bulunulmaktadır. Sonuç olarak yapılan istişareler neticesinde hazırlanacak raporlar ile birlikte, Milletvekillerimizin, İl Başkanlığımızın görüşleri alınarak, Genel Merkezimiz bir kanaat oluşturacak ve bu doğrultuda teşkilatlarımız şekillenecektir.  
AK Parti İl Başkanlığı ve Yönetimi olarak 1 yılımızı başarı ile tamamlamanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde yapılacak ilçe kongrelerinin ardından İl kongremizi yapacağız. İl ve ilçelerimizdeki yeni ekip arkadaşlarımızın yanı sıra, daha önce görev yapmış tecrübeli yöneticilerimizden alacağımız güç ile teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışan milletvekillerimizle milletimize hizmet yolunda daha dinamik ve daha güçlü olacağımıza eminiz. İnanıyorum ki AK Parti Tekirdağ Teşkilatları birlik ve beraberlik içerisinde, 2019 Yerel ve Genel seçimlerinde büyük başarılara imza atacaktır. Şimdiden yapılacak olan kongrelerimizin ilçelerimize, ilimize, ülkemize ve de teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini temenni eder,  saygılarımı sunarım” dedi.Marmaraereğlisi 9 Eylül Cumartesi, Malkara, 10 Eylül Pazar, Şarköy 16 Eylül Cumartesi, Çorlu 17 Eylül Pazar, Kapaklı 17 Eylül Pazar, Hayrabolu 23 Eylül Cumartesi, Çerkezköy 24 Eylül Pazar, Saray 24 Eylül Pazar, Muratlı 30 Eylül Cumartesi, Süleymanpaşa ve Ergene ise 15 Ekim Pazar günü gerçekleşecek.
Okunma :840
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 4532     Dün : 6355    Toplam : 5304489