24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde Tekirdağ’dan genç isimlerin aday adayı olması gündeme oturdu.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde Tekirdağ’dan genç isimlerin aday adayı olması gündeme oturdu.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

Tekirdağ’a İletişimci A.Adayı

 

24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde Tekirdağ’dan genç isimlerin aday adayı olması gündeme oturdu.


 

 

41 Yaşında olan Barış Sürekli, 27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı. Bugüne kadar bir çok Sivil toplum kuruluşunda görev yapmış olan Barış Sürekli Üniversite eğitimini Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde Peyzaj Mimarlığı olarak tamamladı.


Konuyla ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ Milletvekili A. Adayı Barış Sürekli ; ‘’Kısa bir süre ticaret ile uğraştıktan sonra yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. Akabinde bir reklam ajansında 1,5 yıl çalıştım. 2007 yılında kendi reklam ajansımı kurdum ve halen reklam, iletişim, sosyal medya yönetimi, tasarım, organizasyon ana başlıklarında hizmet veren Optimum Medya’nın yönetim kurulu başkanıyım.Bu süre zarfında bir çok sivil toplum kuruluşunda yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Ve birçok Cumhurbaşkanlığımıza ve Başbakanlığımıza iletişim danışmanlığı konusunda hizmet verdim, danışmanlıkta bulundum.’’ Dedi.


15 TEMMUZDA BÜYÜK GAYRET GÖSTERDİ


15 Temmuz hain darbe girişimi akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın acil mesajlarını sosyal medya üzerinden vatandaşları bilgilendirdiğini belirten Milletvekili A. Adayı Barış Sürekli ; ‘’Bir çok seçim kampanyasında gerek dijital iletişim gerek etkinlik yönetimi konularında görev aldım, yöneticilik yaptım, hizmet verdim. 15 Temmuzda  sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile meydanlara indikten sonra çağımızın en etkili iletişim aracı sosyal medyayı kullanarak Başbakanımızın ve Cumhurbaşkanımızın mesajlarını kesintisiz aktararak büyük gayretleri olmuştur. Sosyal medya üzerinden halkımızın darbeye direnmesi konusunda çalışmaları olmuştur. Cumhurbaşkanlığımız himayesinde başbakanlığımız ukdesinde gerçekleşen 15 Temmuz şehitleri ve gazileri dayanışma kampanyasını yürüttüm’’ İfadelerini kullandı.


TRAKYA’YA KATKI SAĞLAMAK İÇİN ADAY OLDUM


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Trakya Çok Önemli’ demesi üzerine Tekirdağ’dan aday adayı olduğunun altını çizen 27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Barış Sürekli; ‘’Son tahlilde; Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın, geçen konuşmasında “ Trakya çok önemli ve çok çalışmalıyız ” söyleminden hareketle, ikinci memleketim olan Tekirdağ’dan aday adayı oldum. Buradan hareketle tecrübelerimi paylaşmak Trakya’ya katkı sağlamak için Tekirdağ’dan aday adayı oldum.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.


SEÇİLEMESEMDE TEKİRDAĞ’IN EMRİNDEYİM


Tekirdağ’ı yakından tanıdığının altını çizen 27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Barış Sürekli ; ‘’ Tekirdağ’ı ve çevresini biliyorum. Sorunlarını biliyorum. Bu sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Biz aday oluruz yada olmayız, Seçilemesek dahi Tekirdağ’ın emrinde olacağız.Çalışmaya devam edeceğiz.’’dedi.
Okunma :683
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 2300     Dün : 2981    Toplam : 5145438