Türkiye de göz alanında hizmet veren Avrupa göz grubu 2013 yılının son ayından itibaren Tekirdağ da tüm Trakya ya hizmet vermeye başladı dedi.

tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

Türkiye de göz alanında hizmet veren Avrupa göz grubu 2013 yılının son ayından itibaren Tekirdağ da tüm Trakya ya hizmet vermeye başladı dedi.

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye      

 

AVRUPA GÖZ HASTANESİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 

Türkiye genelinde Avrupa göz hastanesi grubu bünyesinde 18. Sağlık tesisi olma unvanına sahip olan Avrupa Göz Hastanesi Tekirdağ da görev yapan medya mensuplarıyla bir araya geldi.


Hastane Müdürü Yücel Ocak; Türkiye de göz tedavisi alanında hizmet veren Avrupa göz grubu 2013 yılının son ayından itibaren Tekirdağ da ve tüm Trakya ya hizmet vermeye başladı dedi.


Basın mensuplarıyla bir araya gelen Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Yücel Ocak hastane çalışma sistemi hakkında basın mensuplarına detaylı bilgiler verdi.


Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Ocak; öncelikle hasta odaklı çalıştıklarını, hasta memnuniyetine çok önem verdiklerini belirtti. Avrupa Göz Hastanesinin Tekirdağ’a büyük hizmetler getirerek burada olan hastaların memnuniyetleri için son sistem teknolojilerle sağlayacaklarını, tıbbi imkanların yanında bünyemizde yer alan profesörlerimizin desteğiyle de Tekirdağ halkına hizmet edeceklerini söyledi.


Tekirdağ Avrupa Göz Hastanesin de gerçekleşen basın toplantısı karşılıklı soru cevap sonrasında yapılan ikramla son buldu.
 
 
Okunma :11195
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Ajans Tekirdağ 2013©    |   info@ajanstekirdag.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir

ajanstekirdag.com yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. 2015 © TASARIM SOHBET
sanalbasin.com üyesidir
Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri
info@ajanstekirdag.com       sabahtekirdag@gmail.com

Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 3326     Dün : 4627    Toplam : 5307910